آخرین اخبار : 

اموزش گل بوته یاسمن

آموزش ساخت گل بوته یاسمن با پارچه های دور ریختنی را براتون امروز توی سایت گذاشتم.

وسایل مورد نیاز برای ساخت گل بوته یاسمن

قیچی

چسب  نواری

چسب قطره

لطفا توجه داشته باشید: طول سیم است که شما انتخاب می کنید برای استفاده از هر یک از گلبرگ های خود را در نهایت در چه پروژه شما خواهد شد با استفاده از این گل بستگی دارد. اگر شما در حال برنامه ریزی به نوبه خود گل شما را به یک دسته گل، منطقی است که می گویند که با استفاده از تمام ۱۸ “طول سیم خواهد بود محتاطانه پس از چرخاندن مرکز ۱۸” قطعه سیم در اطراف دول، شما باید در نهایت با دم در حدود ۸ “در طول. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد به شکل ساقه از دسته گل گل.

برای شروع، پیچ و تاب و مرکز سیم در اطراف ظرف مهره یا میخ پرچ بهم متصل با کمک انبر در صورت نیاز. پیچ و تاب و ۳-۴ بار به امن.

اسلاید سیم را از ظرف مهره یا میخ پرچ بهم متصل مراقبت گرفتن به تحریف شکل نیست.

با یک دست بر روی برگزاری دم سیم، محل sharpie یا ۱/۲ “دول به دایره و تقلا آرام می دهد. سخت تر شما را بکشد، باریک برگ تبدیل خواهد شد.

این شکل که شما می خواهید برای رسیدن به.

گام بعدی شامل چسب سیم را بر روی پارچه. چسب است که مستقیما از بطری بیرون می آید می آید در بیش از حد بزرگ یک جریان. برای اصلاح این، محل تکه ای از چسب نواری را بر روی نوک نازل در زاویه.

نوار رول در اطراف نوک به شکل یک شکل مخروطی. اندازه جریان باید عرض تقریبی از سیم باشد. شما نمیتوانید نوک مخروط به عنوان مورد نیاز را کاهش دهد.

درخواست چسب به طور مساوی و به طور کامل در اطراف یک طرف گلبرگ سیم.

محل گلبرگ بر روی سمت راست پارچه. فشار پایین بر روی سیم برای رسیدن به تماس بین چسب و پارچه. خواهد شد وجود دارد تراوش یک بار سیم فشار پایین اما این قابل قبول است به عنوان چسب اضافی روشن خواهد خشک شود.

اجازه دهید که گلبرگ کاملا خشک شود.

برش در اطراف هر برگ گل به عنوان نزدیک به سیم که ممکن است که مراقب باشید که از طریق پارچه بر روی سیم برش نیست.

محل ۵ گلبرگ با هم به طور مساوی. درخواست نوار گل به سیم ساقه به آن را نگه دارید با هم.

شکل گلبرگ های بسته بندی لبه های اطراف دول.

مرحله اختیاری: به کمی سفت گلبرگ (که من همیشه انجام)، استفاده از مخلوط ۵۰/۵۰ از المر در آب و چسب. رنگ در یک کت نور با قلم مو نرم. اجتناب از فشار دادن بیش از حد سخت بر روی گلبرگ به دلیل یک بار پارچه می شود اشباع شده است، احتمال وجود دارد که بافت می تواند از سیم جدا وجود دارد. اجازه دهید قبل از اتصال گل به پروژه خود را به طور کامل خشک شود.

شما می توانید این گل را به ریزه اندام به نوبه خود noesgay مثل من در ماه ژوئن گذشته انجام داد.

اگر شما احساس ضعف در چشم انداز بیش از یکی از هر چیزی پس از آن من می گویم، فقط یک را.

پهلو آن را به موهای خود را درست بالای گوش خود، به نظاره نشست، لذت بردن از طراوت مای تای و تصور کنید که شما در هاوایی است. همیشه برای من کار می کند. * چشمک *

سلام!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *